Skip to main content

Labākais ēdiens, ko izvēlēties spēlējot spēles

Labs un sabalansēts uzturs ir svarīgs. Mums visiem vajadzētu ieturēt trīs veselīgas maltītes dienā… taisnības labad jāpiebilst, citiem cilvēkiem. Cilvēkiem, kas nav spēlētāji ir grūti iztērēt stundu virtuvē, kamēr sagatavotais ēdiens ir apēsts un veikta uzkopšana. Arī kazinotops.lv spēlētājiem ir raksturīgi pasūtīt ēdienu un neiedziļināties ēdiena gatavošanā.

Par laimi, tas nenozīmē, ka Tev ir jābadojas. Ir daudz ēdiena, kas ir ātri pagatavojams un viegli apēdams ja Tev ir tikai viena brīva roka. Ideālā gadījumā vajadzētu būt kaut kam, ko vari ēst arī aukstu, jo kurš gan nav piemirsis par burgeri.

Pasūti kaut ko ar piegādi.

Ļoti radoši, mēs zinām. Lai gan tas ir dārgāk, nekā gatavot pašam, ir vairāk opciju par dubultā salami picu. Šis ir nekļūdīgs variants, pica ir lielisks variants, ko ēst spēlējot, jo tā ir ātri apēdama, garšo lieliski gan karsta, gan auksta, un Tev nav nekas jādara, lai to pagatavotu.

Tomēr pica nav vienīgā ēdamlieta, ko var pasūtīt. Burgeri, ķīniešu ēdieni, taizemiešu ēdieni, kebabi… Pastāv liela izvēle. Dažās valstīs, iestādes kā McDonald’s arī piegādā ēdienu. Ja Tev ir paveicies un dzīvo vienā no tām, Tev kādreiz tas jāizmēģina.

Tas nav veselīgi (un Tavi salāti nevienu nepiemuļķos!), taču Tu nemēģini ieturēt diētu šajā gadījumā.

Sviestmaizes.

Sviestmaizes ir lieliska izvēle, jo Tu noteikti vari tās ēst aukstas, atlikt tās malā uz pusstundu, kamēr Tev atkal ir jāgaida, ja piemēram tiec “atjaunots” spēlē. Tu vari tās arī sagatavot savlaicīgi, lai samazinātu savu prombūtnes laiku līdz minimumam. Kas attiecas uz pildījumiem- iekšā vari likt jebko, no kotletēm līdz salātlapām, tā ka ar dažādību šajā gadījumā arī problēmu nav.

Augļi.

Iespējams, kādam tas liksies apšaubāmi, taču augļi patiesībā ir veselīgāki par taukiem. Ja āboli Tev šķiet garlaicīgi, izmēģini ko radošāku. Sasaldē dažas vīnogas atvēsinošai uzkodai vasarā, vai arī uzcept plānas augļu šķēlītes, lai sagatavotu mājas čipsus. Tie ir daudz veselīgāki nekā tradicionālie, turklāt tikpat garšīgi. Turklāt vari nodrošināties ar krājumiem, tie nav jāgatavo katru dienu.

Augļu salāti arī ir lieliski. Sagriez augļus, iejauc nedaudz cukurūdens un salāti gatavi. Papildus dabīgais cukurs arī ir labs, lai sniegtu enerģijas lādiņu.

Vrapi.

Vrapi arī ir lielisks veids pagatavot ēdienu tādā formātā, kurš nepieprasa daudz uzmanības ēdot. Saloki un piepildi savu vrapu uzmanīgi, lai izvarītos no incidentiem, un vēl viens maltītes veids gatavs. Tu vari piepildīt tos ar ko vien vēlies- vistu, salātiem, tomātiem, avokado, kotletēm… Tikai ne ar visu reizē.

Vrapu priekšrocība ir tāda, ka tos parasti ēd aukstus. Atkarībā no tā, ko tajos ieliec, Tu vari tos arī sasaldēt un turēt pa rokai nākamreiz, kad kļūsti izsalcis.