Skip to main content

Vai jums būtu jāatver restorāns? 5 iemesli, lai teiktu jā.

Noteikti ir brīži, kad jums ir kaut mazākā doma, ka varētu atvērt restorānu un nepamanīsiet, kā jau jūs par to domājat katru brīdi. Ir divi veidi, kā izprovocēt sevī šādu ideju: pēc sliktas ēdiena pieredzes, kad jūs saprotat, kāpēc tas neizdevās labs; vai pēc lieliskas ēdienreizes, jo jūs domājat, ka arī tā varat.

Šeit lasiet 5 iemeslus, kāpēc jums būtu jāapsver uzsākt restorāna biznesu:

Kaislība=Rentabilitāte

Lai apsvērtu iespēju atvērt restorānu, jums ir jābūt kaislībai un degsmei par šo ideju. Ar potenciālajām garajām darba stundām, zaudējumiem un riskiem, sākt restorānu biznesu nevar gļēvulīgi. Mīlestība pret to, ko dariet, vēlme nodrošināt saviem klientiem labāko ēšanas pieredzi katru reizi, kad tie ieiet telpā, var palīdzēt jums izveidot ilglaicīgu biznesu. Ja jums patīk pieņemt lēmumus un esat pārliecināts, ka varat vadīt komandu, var palīdzēt jums būt veiksmīgam, jums nav ko zaudēt un vienlaikus ir viss, ko iegūt.

iemesli kāpēc atvērt restorānu

Brīvība

Kas ir šī nenotveramā brīvības sajūta, par ko runā uzņēmēji? Darbs ir darbs, pareizi? Tas ir atkarīgs no tā kāda ir jūsu šī brīža situācija un kādas ir jūsu ekspektācijas. Brīvību var iegūt arī sajūtā, ka nav jābūt darbā noteiktas darba stundas. Tā var būt brīvība no darba grafika no plkst. 09.00 līdz plkst. 17.00, un varēt izvēlēties darba stundas, kad strādāt un kas vislabāk ir jūsu ģimenei. Brīvība var būt arī iespējai izklaidēties pa dienu un strādāt vakaros.

Būt sev priekšnieks

Būt sev priekšnieks nozīmē teikt galavārdu. Jūs varat būt tas, kas pieņem lielos lēmumus un varat būt sava likteņa noteicējs. Jūs varat izmantot visas no prasmēm, kuras esat ieguvis jau iepriekš, lai šo pieredzi izmantotu, veidojot nākotni.

Būt sev priekšnieks nozīmē iegūt jaunas atbildības un būt jomās, kuras var izveidot citu veidu stresus un citus uztraukumus. Risks ir vistiešākajā mērā uz jūsu pleciem un jūs varat justies pat pārņemts; tomēr, ir iespējas, kas var palīdzēt jums vairākās jomās, piemēram, franšīze, kas var palīdzēt sasniegt sapni, tomēr izmantojot jau pārbaudītu stratēģiju, kas var būt ceļš uz veiksmi.

pats sev boss

Izvēlieties savu komandu

Iespēja, ka jums patīk visi darba kolēģi, pati par sevi ir vienreizēja. Jūs varat izvēlēties cilvēkus, ar kuriem pavadiet lielāko daļu savu darba laiku. Pieņemot darbā pareizos cilvēkus, kas atbalsta jūsu biznesu ir vienlaikus gan izaicinājums, gan laika taupīšana, tomēr, ja tas ir izdarīts pareizi. Jūs esat ieguvis zeltu. Jums ir jāatrod balanss starp personas patikšanu un spējai novērtēt, kas ir tās prasmes, kas var noderēt uzņēmumam. Atcerieties, ka jūs definējat darba kultūru un komandu, kuru jūs izvēlaties; jūs definējat klientu pieredzi pēc tā, kāda ir jūsu komanda – jūsu ieguvums ir no tā, cik tā ir laba.

Sabiedrība

Jebkurā sabiedrībā liels ieguvums ir droša un patīkama vieta, kur cilvēki var satikties un komunicēt. Atšķirībā personāla un peļņas mainības, sabiedrības noskaņa ir neizmērojama. Vērojiet savu ieguvumu, panākot, ka jūsu vieta ir tā, kur vietējie svin dzimšanas dienas, pusdieno kopā ar ģimeni vai dzer kafiju, lasot ar labu grāmatu.